Bizi Arayın: 0352 322 10 54

Organize Sanayi Bölgesi 30 Cadde No: 4 / KAYSERİ

Hakkımızda

Hakkımızda

Değerli Müşterimiz, Firmamız kuruluşundan bugüne kadar toplam kalite anlayışını benimsemiş her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Sadece ürünü satana kadar değil, her zaman malımızın arkasında dimdik durmuşuzdur. Biz bu gücü ürünlerimizin kalitesine olan güvenimizden ürettiği her ürünü kendi, kullanacak gibi üreten personelemizden alıyoruz. Temel amaç, ürün kalitesinden ödün vermeden müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmektir. "TİNETTOž MOBİLYA"’yı farklı kılan en önemli unsur kullanılan hammaddelerin kalitesidir.  

TİNETTOž MOBİLYA, takip ettiği dürüst, üretken , inançlı ve güven içeren sağlam politikası sonucu ,şu an yurt dışında 4 noktaya ihracat yapan ,Türkiye genelinde 100'ü aşkın noktada hizmet veren bir firma konumuna gelmiştir.

Müşteri beklentilerine etkin bir biçimde cevap vermek adına, yüzlerce hammadde ve malzemeyi özenle seçip, kalite standartlarına azami ölçüde sadık kalarak, ürettiğimiz TİNETTOž MOBİLYA ürünleri, kalitesiyle ve dayanıklılıyla ün yapmıştır.

TİNETTOž MOBİLYA, misyon ve ilkeleri ile gün geçtikçe daha fazla eve misafir olmaya devam edecektir.

Back to Top